DZIAŁ
REKRUTACJI

ul. Nowogrodzka 155A
18-400 Łomża

+48 86 218 30 32

Kariera w EDPOL Food & Innovation

Jesteśmy dynamicznie i kreatywnie rozwijającą się polską firmą rodzinną. Na co dzień tworzymy zespół ambitnych i stawiających sobie najwyższe cele osób zaangażowanych w udoskonalenie branży spożywczej.

Specjalizujemy się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii dla branży spożywczej poprzez produkcję i sprzedaż sosów płynnych i mrożonych, mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych, marynat, bulionów i innych rozwiązań technologicznych w opakowaniach konsumenckich.

Poszukujemy ambitnych, pracowitych, kreatywnych i wytrwałych w dążeniu do celu pracowników.

Umiejętność pracy w zespole, otwartość, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne to cechy, które szczególnie wysoko cenimy u naszych obecnych jak i potencjalnych pracowników.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Specjalista ds. zakupów - ŁOMŻA

Priorytetem będzie czuwanie nad organizacją i funkcjonowaniem procesów zakupu materiałów i surowców niezbędnych do wytworzenia produktów w przedsiębiorstwie. Ponadto, rozwijanie i utrzymanie relacji biznesowych z dostawcami. Analityczne podejście i skrupulatność w organizacji procesów zakupowych będą kluczowe przy osiągnięciu wyznaczonego celu.

Twoje codzienne zadania będą obejmować

  • Przygotowanie zapytań ofertowych i analiza porównawcza ofert,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień kosztów, ich analityka i prognozowanie,
  • Kontrolowanie stanów magazynowych i realizowanie polityki zakupowej,
  • Koordynowanie łańcucha dostaw,
  • Weryfikowanie dokumentów zakupowych,
  • Aktualizowanie bazy surowcowej (cen oraz parametrów technicznych),
  • Optymalizacja procesów zakupowych,
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w rozwój nowych baz surowcowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego, najlepiej technicznego lub ekonomicznego,
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),
  • Dokładność, skrupulatność i zdolności analityczne,
  • Odpowiedzialność za powierzony obszar działania,
  • Terminowość w wykonywaniu zadań,
  • Zdolności w budowaniu relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie odpowiednich klauzul w dokumentach aplikacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez EDPOL Food&Innovation Sp. z o.o. do celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez EDPOL Food&Innovation Sp. z o.o. przez okres nie dłuższy niż dwa lata.

Dyrektor ds. produkcji - ŁOMŻA
Manager Sprzedaży Krajowej B2B - ŁOMŻA
Kierownik oddziału produkcji - ŁOMŻA
Technolog żywności/NPD - ŁOMŻA
Manager Exportu - ŁOMŻA
Nie czekaj!
Dołącz do naszego zespołu!

EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy w Białymstoku
XII Gospodarczy

KRS 0000507784
Kapitał zakładowy 6 000 000,00 zł

VAT PL 718-213-98-87
sekretariat(at)edpolfood.com

Znajdź nas

Tłumaczenie

logo_kolo-biale.png