DZIAŁ
REKRUTACJI

ul. Nowogrodzka 155A
18-400 Łomża

+48 86 218 30 32

Kariera w EDPOL Food & Innovation

Jesteśmy dynamicznie i kreatywnie rozwijającą się polską firmą rodzinną. Na co dzień tworzymy zespół ambitnych i stawiających sobie najwyższe cele osób zaangażowanych w udoskonalenie branży spożywczej.

Specjalizujemy się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii dla branży spożywczej poprzez produkcję i sprzedaż sosów płynnych i mrożonych, mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych, marynat, bulionów i innych rozwiązań technologicznych w opakowaniach konsumenckich.

Poszukujemy ambitnych, pracowitych, kreatywnych i wytrwałych w dążeniu do celu pracowników.

Umiejętność pracy w zespole, otwartość, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne to cechy, które szczególnie wysoko cenimy u naszych obecnych jak i potencjalnych pracowników.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Kierownik oddziału produkcji - ŁOMŻA

Priorytetem będzie zarządzanie zespołem produkcji w dedykowanym oddziale oraz nadzór nad realizacją planów produkcyjnych. Aktywne współdziałanie z członkami innych zespołów i gotowość do stawienia czoła wyzwaniom związanych z organizacją produkcji żywności będą kluczowe przy osiągnięciu wyznaczonego celu.

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • zarządzanie podległym zespołem produkcji i nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników zasad bezpieczeństwa,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu w bieżącej pracy nad utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • planowanie i realizacja planu produkcji, podejmowanie koniecznych działań operacyjnych w celu jego realizacji,
  • kontrola wydajności pracy zespołu,
  • nadzór nad zaopatrzeniem w materiały i środki produkcji,
  • współpraca z pozostałymi zespołami w celu realizacji planów produkcyjnych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • 3-letniego doświadczenia zawodowego w zarządzaniu produkcją, zespołem – lider zespołu, kierownik lub z-ca kierownika produkcji (warunek obowiązkowy),
  • wykształcenia zawodowego technicznego lub wyższego pełnego technicznego, z dziedziny zarządzania zespołem, ekonomii lub kierunków pokrewnych,
  • umiejętności zarządzania ludźmi, motywowania ich, pracy w dynamicznych warunkach produkcji,
  • uczciwości i pracowitości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie odpowiednich klauzul w dokumentach aplikacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez EDPOL Food&Innovation Sp. z o.o. do celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez EDPOL Food&Innovation Sp. z o.o. przez okres nie dłuższy niż dwa lata.

Manager Sprzedaży Krajowej B2B - ŁOMŻA
Technolog żywności/NPD - ŁOMŻA
Dyrektor ds. produkcji - ŁOMŻA
Manager Exportu - ŁOMŻA
Nie czekaj!
Dołącz do naszego zespołu!

EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy w Białymstoku
XII Gospodarczy

KRS 0000507784
Kapitał zakładowy 6 000 000,00 zł

VAT PL 718-213-98-87
sekretariat(at)edpolfood.com

Znajdź nas

Tłumaczenie

logo_kolo-biale.png