DZIAŁ
REKRUTACJI

ul. Nowogrodzka 155A
18-400 Łomża

+48 86 218 30 32

Kariera w EDPOL Food & Innovation

Jesteśmy dynamicznie i kreatywnie rozwijającą się polską firmą rodzinną. Na co dzień tworzymy zespół ambitnych i stawiających sobie najwyższe cele osób zaangażowanych w udoskonalenie branży spożywczej.

Specjalizujemy się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii dla branży spożywczej poprzez produkcję i sprzedaż sosów płynnych i mrożonych, mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych, marynat, bulionów i innych rozwiązań technologicznych w opakowaniach konsumenckich.

Poszukujemy ambitnych, pracowitych, kreatywnych i wytrwałych w dążeniu do celu pracowników.

Umiejętność pracy w zespole, otwartość, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne to cechy, które szczególnie wysoko cenimy u naszych obecnych jak i potencjalnych pracowników.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Junior Export Specialist (German native speaker) – PRACA ZDALNA

Poszukujemy osoby, która z pasją do kontaktu z klientem będzie zajmować się poszukiwaniem nowych partnerów biznesowych na rynkach niemieckojęzycznych. Priorytetem będzie umiejętne zainicjowanie pierwszego kontaktu, przedstawienie oferty i nawiązanie pierwszych rozmów o współpracy. W dalszym etapie, wraz z asystą członka zespołu, rozwijanie i utrzymanie relacji biznesowych z klientami – producentami i dystrybutorami żywności, firmami z branży mleczarskiej, mięsnej, rybnej i warzywnej. Aktywne podejście, komunikatywność i motywacja do osiągnięcia wyznaczonego celu będą kluczowe.

Gwarantujemy perspektywę rozwoju stanowiska do pozycji manager’a oraz premiowy system wynagrodzenia.

Praca 100% zdalna.

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • poszukiwanie nowych Klientów,
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami (rozmowa oraz e-mail),
  • przedstawianie oferty dopasowanej do profilu działalności i produktów Klienta,
  • budowanie oraz dbanie o trwałe relacje z klientami B2B.

Oczekujemy od Ciebie:

  • chęci do pracy w dziale sprzedaży zagranicznej,
  • język niemiecki jako język ojczysty (WARUNEK KONIECZNY),
  • dobra znajomości języka angielskiego lub polskiego (WARUNEK KONIECZNY), znajomość innych języków będzie wielkim atutem,
  • wysokiego poziomu komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności nawiązywania pierwszego kontaktu z Klientem,
  • umiejętności prezentacji firmy i produktu,
  • umiejętności utrzymania relacji, kontaktu z Klientem,
  • znajomości obsługi komputera – przeglądarka www oraz pisanie e-maili.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie odpowiednich klauzul w dokumentach aplikacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Edpol Food&Innovation Sp. z o.o. do celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Edpol Food&Innovation Sp. z o.o. przez okres nie dłuższy niż dwa lata.

Technolog żywności/NPD - ŁOMŻA
Specjalista/Manager ds. exportu - ŁOMŻA
Dyrektor ds. produkcji - ŁOMŻA
Nie czekaj!
Dołącz do naszego zespołu!

EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy w Białymstoku
XII Gospodarczy

KRS 0000507784
Kapitał zakładowy 6 000 000,00 zł

VAT PL 718-213-98-87

Znajdź nas

Tłumaczenie

logo_kolo-biale.png